Beasim
549
photos
323
on Google Maps
views
« Previous12345678...2223Next »

Beasim's conversations

Taip, čia vaizdas nuo kotedžų.

Gal jos Lenino? :D

Man tai jis priminė prilytą kaštono ar riešuto kevalą. Tas blizgantis paviršius, kol buvo labai švarus, blizgėjo kaip vanduo. Ir toks atradimo džiaugsmas prieiti, pamatyti ir spėlioti, skystis ten ar ne. :) Bet ten vaikai laksto, laipo, tai žolės niekad nebūna, niūriau atrodo, gal todėl Danutei nepatinka.

oj, koks geras vaizdelis !!!

Thank You, Erich, for visiting. Greetings. Audre from Lithuania

Pats bokštas visai nieko, seniai buvo atvira aikštelė, irgi nesirišanti su istorija. Siena greta su laiptais iš galo mažiau patinka. Ilgą siena iki kito bokšto galima buvo bandyti tobulinti, dar tą bokštą analogiškai šitam. Iš tos pilies šiandien jau nieko rimto nebeišspausim; kur seniau pristatinėjo pilis pagal fantaziją, dabar gali džiaugtis vietiniai ir turistai. Mes tokią turim Trakų pilį. Ir dar Valdovų rūmus -)) Tikras autentiškas pilis turi nebent škotai, likę europiečiai - imitacijas.

Tuoj atvers Nemuno vandenims uosto kanalą ir bus švaru. Senais laikais, kol veikė uostas, ten buvo gilu ir švaru, nebent truputis mazuto papuldavo. Salos krantas buvo naudojamas elingams, o sporto rūmų vietoje stūksojo žvyro krūvos, kurios dabar persikėlusios į kitą Nemuno krantą. Šiose vietose vaikystėje kone kasdien lankydavausi.

Patinka, kad juodai balta.

Žydų kapai kur tik mačiau nėra atsparūs vandalams - paminklai tik pastatyti, nepritvirtinti, todėl ranka stumtelsi ir nuvirs. Dalį išvartė nulūžusios medžių šakos, nes kapinės seniausiai netvarkomos. Sustatyti atgal sveikus paminklus pakanka dviejų tvirtų vyrų, tik belekoks durnelis vėl galės lengvai išvartyti. Šiaip, tos kapinės jau labai seniai visiškai užleistos, didlė dalis paminklų tiesiog sudūlėję buvo.

Superb picture!

Greetings from Hungary, Mádi József

Friends

  • loading Loading…

 

Beasim's groups