Tomas K☼h☼ut
photos
on Google Maps
views
If you want to switch back to Panoramio classic: http://www.panoramio.com/do/disable_acrylic_ui Nationality: Czech Birth: 1965 Sex: Male Occupation: IT engineer Hobby: My bicycle gives me a nice way how to explore the World! Sincere comments to my photos - welcome! I have solely documentary photos and "nice" photos in my gallery... To see "nice" ones, please use "Good" or "Very Best" tag ╔════════════════════════╗ ║ ►►► :Currently uploading....: ►►► ║ ║ Panoramio Meeting, Šumava May 2015 ║ ╚════════════════════════╝

Tomas K☼h☼ut's conversations

Ahoj Tome, tohle podvečerní světlo nevěstilo nic dobrého (další 4 dny propršely). Znal jsem předpověď, takže mne to nepřekvapilo. Špatně se to fotilo, snažil jsem se ten dojem vrátit nějakým postprocesingem, snad jsem to trefil.

Tome pravda, norské hory jsou zajímavě tvarované. Ostré homole, prudké stoupání od moře, "useknuté" vrcholy, kopce padající na jednu stranu... síla ledovců. Vjezd do Reine, Moskenes a Hamnoy je dramatický.

Ahoj Tome, nemohu porovnávat, Petrohrad neznám. :-)

Byli jsme tam v druhé polovině srpna, po půlnoci se už i setmělo. Klid tam všude vcelku byl, až na křik racků. Inu, prohibice.

Tom

Pěkné místo, pěkné světlo

Beautiful! Like & Fav. Greetings, Dmitry

GREENEST CITY IN CANADA ,YES I JUST SAID SO ,HA HA !

Děkujeme za všechny milé komentáře k photogaphs.S pozdravem, Larry

Tags

Friends

  • loading Loading…

 

Tomas K☼h☼ut's groups