Tomas K☼h☼ut
photos
on Google Maps
views
If you want to switch back to Panoramio classic: http://www.panoramio.com/do/disable_acrylic_ui Nationality: Czech Birth: 1965 Sex: Male Occupation: IT engineer Hobby: My bicycle gives me a nice way how to explore the World! Sincere comments to my photos - welcome! I have solely documentary photos and "nice" photos in my gallery... To see "nice" ones, please use "Good" or "Very Best" tag ╔════════════════════════╗ ║ ►►► :Currently uploading....: ►►► ║ ║ Panoramio Meeting, Šumava May 2015 ║ ╚════════════════════════╝

Tomas K☼h☼ut's conversations

Hi Corey Coyle, thanks for F+L and best regards to Wisconsin!


Spasibo Dmitry!


Thank you very much Luca!

Ahoj Honzo, sever Norska je skvělá cestovatelská zkušenost. Doporučuji!

Tom

..a nejlepší na tom je ta komfortní chatka zdarma na břehu jezera. ;-)

Jo, norské mosty jsou kapitola sama pro sebe!

Hi Luciano, thank you!


Honzo, Tome dík, oblast okolo Reine je "ikonická". Sice už hodně přeměněná na turistickou atrakci, ale pořád se tam loví a suší ryby ve velkém.

Díky Tome, Hamnoya je kouzelná za každého světla, počasí a ročního období. Ale západy slunce a světlo za kopci jsou tam monumentální. Ještě by to chtělo zažít nějakou polární záři, ale v zimě se mi tam na kole nechce. ;-)

Ahoj Tome, tohle podvečerní světlo nevěstilo nic dobrého (další 4 dny propršely). Znal jsem předpověď, takže mne to nepřekvapilo. Špatně se to fotilo, snažil jsem se ten dojem vrátit nějakým postprocesingem, snad jsem to trefil.

Tome pravda, norské hory jsou zajímavě tvarované. Ostré homole, prudké stoupání od moře, "useknuté" vrcholy, kopce padající na jednu stranu... síla ledovců. Vjezd do Reine, Moskenes a Hamnoy je dramatický.

Ahoj Tome, nemohu porovnávat, Petrohrad neznám. :-)

Byli jsme tam v druhé polovině srpna, po půlnoci se už i setmělo. Klid tam všude vcelku byl, až na křik racků. Inu, prohibice.

Tom

Pěkné místo, pěkné světlo

Tags

Friends

  • loading Loading…

 

Tomas K☼h☼ut's groups