Tomas K☼h☼ut
photos
on Google Maps
views
If you want to switch back to Panoramio classic: http://www.panoramio.com/do/disable_acrylic_ui Nationality: Czech Birth: 1965 Sex: Male Occupation: IT engineer Hobby: My bicycle gives me a nice way how to explore the World! Sincere comments to my photos - welcome! I have solely documentary photos and "nice" photos in my gallery... To see "nice" ones, please use "Good" or "Very Best" tag ╔════════════════════════╗ ║ ►►► :Currently uploading....: ►►► ║ ║ Various photos : Czech Republic 2013 ║ ╚════════════════════════╝

Tomas K☼h☼ut's conversations

Fantastic picture, very impressive scenery and perspective.Fav+Like. Greetings. Erol

Tak jsem neviděl lautr nic. Za 3 dny pod Stetindem.

No, z 50 m bych ho se svou výbavou měl pořád jako tečku.

Jasně... zlatá hodinka se protáhne na dvě až tři a pokračuje dalšími dvěma hodinami oranžové a růžové hodinky. To se pak fotí!

Se mnou tam po letošní zkušenosti přítelkyně asi taky už nepojede. A to bylo prý (?) léto.

Šel jsem k jezeru a kousek nad něj (GPS tuším hlásila výšku mezi 700 a 800 m). Tam jsem začal v mlze ztrácet cestu a stejně v té (ne)viditelnosti nemělo smysl jít dál. Jezero v mlze a mrholení nebylo skoro vidět, ale zdálo se být částečně zamrzlé a zasněžené. Ovšem ty vodopády ve spodní části cesty byly super. Připadal jsem si jako na Plitvicích. ;-)

Já se teď vrátil z Nordlandu (Bodo, Saltstraumen, Fauske, Narvik, Senja, Vesterály, Lofoty) a bylo to docela nepříjemné. Z prvních čtrnácti dnů deset propršelo a to tak, že jsem za tři dny neviděl Stetind, i když jsem tábořil přímo pod ním. I místní si stěžovali, že letos neměli pořádné léto. Poslední 4 dny byly fajn. Možná tam začalo léto až teď. ;-)

Hello Александр Фёдоров,
thanks for your kind appreciation.
Best wishes, Paolo

Nice view of Landegode...

Tags

Friends

  • loading Loading…

 

Tomas K☼h☼ut's groups