Panoramio is closing. Learn how to back up your data.
Mike Wagner
Best photos All photos
483
photos
387
on Google Maps
views
I live on the west coast of the United States in Springfield, Oregon. Email: mikew1940@comcast.net
« Previous123456Next »

Mike Wagner's conversations

Splendid view! L&F!

Friendly greetings!

Да начало сентября было очень приятным...

Спасибо, Филип. Удачи тебе! Встретимся...)))

Great!!!!!!!!! Warm regards. Nadia.

Wonderful presentation, L + F, greetings Agathe

Grazie Fabio. Sono lusingata!

Tanti saluti. Rò

Thank you very much ganzilotomich!!! I am very happy for your visit and comments! Best Wishes, Enrico

Hallo mein Freund ich begann anfang 2013 bei Panoramio, im September hätte ich es noch nicht geglaubt das Panoramio schließt und hatte noch viel vor darum wünsche ich Dir und Deiner Familie für die Zukunft alles gute und auch tolle Bilder, ich habe schon einige Bilder bei Ipernity, darum sage ich Dir GOODBYE und alles gute für die Zukunft, karl

Veľmi pekne ďakujem za všetok strávený čas pozeraním mojich fotiek, daním hodnotenia ako aj pozretia mojich článkov alebo videií. Veľmi si vážim toho, že mi panoramio pomohlo spoznať krásu sveta prostredníctvom úžasných ľudí a ich pohľadov na svet. Pre nedostatok času ohodnotím aspoň 1 fotografiu z galérie Like + Favourite a keď mi zvýši ešte čas - po rozlúčení sa so všetkými priateľmi panoramia, tak sa vrátim pozrieť ďalšie fotky. Bolo by mi však ľúto, keby pre nedostatok času, nikto nevidel moje úsilie z päťdesiatich letných výletov - preto tu je výber toto najlepšieho z leta 2016.

S priateľským pozdravom zo Slovenska, Filip Jurovatý

Veľmi pekne ďakujem za všetok strávený čas pozeraním mojich fotiek, daním hodnotenia ako aj pozretia mojich článkov alebo videií. Veľmi si vážim toho, že mi panoramio pomohlo spoznať krásu sveta prostredníctvom úžasných ľudí a ich pohľadov na svet. Pre nedostatok času ohodnotím aspoň 1 fotografiu z galérie Favourite a keď mi zvýši ešte čas - po rozlúčení sa so všetkými priateľmi panoramia, tak sa vrátim pozrieť ďalšie fotky. Bolo by mi však ľúto, keby pre nedostatok času, nikto nevidel moje úsilie z päťdesiatich letných výletov - preto tu je výber toto najlepšieho z leta 2016.

S priateľským pozdravom zo Slovenska, Filip Jurovatý

« Previous12345678...4950Next »

Friends

  • loading Loading…

 

Mike Wagner's groups