Panoramio is closing. Learn how to back up your data.
Fiorella Zille
Best photos All photos
68
photos
64
on Google Maps
views
Nessuno

Fiorella Zille's conversations

To all my Panofriends,

thank you so much for your many visits, comments and compliments! I am on my new account on ipernity and rarely on my old account on [flickr!(https://www.flickr.com/photos/swissmay/) I hope to meet you again and wish you all best for the future,

May

Veľmi pekne ďakujem za všetok strávený čas pozeraním mojich fotiek, daním hodnotenia ako aj pozretia mojich článkov alebo videií. Veľmi si vážim toho, že mi panoramio pomohlo spoznať krásu sveta prostredníctvom úžasných ľudí a ich pohľadov na svet. Pre nedostatok času ohodnotím aspoň 1 fotografiu z galérie Like + Favourite a keď mi zvýši ešte čas - po rozlúčení sa so všetkými priateľmi panoramia, tak sa vrátim pozrieť ďalšie fotky. Bolo by mi však ľúto, keby pre nedostatok času, nikto nevidel moje úsilie z päťdesiatich letných výletov - preto tu je výber toto najlepšieho z leta 2016.

S priateľským pozdravom zo Slovenska, Filip Jurovatý

Very beautiful picture! L+F.*

Thank you for sharing many years , with everyone of us, so many feelings and emotions. I loved the whole community. How can you get in a small cell computer a whole world of memories and emotions which are contained in the conversation of each photo, where we were all as one and one was the all community ?

I am from November 2008 and I thought Panoramio will be eternal. My best regards to you, you are one of my favorite photographers and I wish you all the best in world.

Argenna

Very nice photo.

LIKE + FAV.

Greetings to all Panoramio friends.

… and goodbye.

Bogdan

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

My Flickr

My 500px

Many thanks and hello from the USA!

Very beautiful image. L+F.

vidíš na tento záber z hradu som aj zabudol že je :)

Great shot, excellent capture and photo.

Like + Fav

Friendly greeting, Marc

Ada, thank you for your compliments and for the FL!

Best wishes, May

« Previous12345678...4950Next »

Friends

  • loading Loading…

 

Fiorella Zille's groups