Сергій Стеценко
131
photos
130
on Google Maps
views
None

Сергій Стеценко's conversations

Красивая работа.Добавил в избранное.Александр.Россия

Water in group it is possible? www.panoramio.com/group/62706 водички в группу и Вы в группе Вода,вода

Я дуже радий, Серега Freedom, що Ви приєднались до групи Rural Ukraine - Сільська Україна. Наша рідна Україна дуже різноманітна і хочеться це показати мовою світлин. Кількість знімків від одного учасника не обмежена. З повагою Ярослав

Very beautiful picture.!!!!!

Like + Voted! Good luck!!!

Greetings from Rhodes-GreeceDimitris

Very nice shot!

Like! Favorite! Voted!

Good Luck for contest!

Best regards from Changhong Chen!

Лата́ття бі́ле (Nymphaea alba, інші назви: жіноче латаття, водяна лілiя, водяний лопух, збаночки, листоплуг, ломич, лопатник, русальний квіт, умич білий, купава) — багаторічна водяна трав'яниста кореневищна рослина родини лататтєвих.

Листки довгочерешкові, цілокраї, плаваючі, серцеподібно-овальні до 30 см завдовжки. Квітки двостатеві, правильні, великі, до 16 см у діаметрі. Пелюстки білі, трохи довші за чашолистки, до центру зменшуються і поступово переходять у тичинки. Цвіте у червні — серпні. Плід — ягодоподібний, зелений, багатонасінний, його поверхня вкрита рубцями. Достигає у серпні — вересні. Росте в стоячих водоймах та водоймах з повільною течією.

Кубрат (Χουβρατις Kubrat, Kurt, Kuvrat, Kobrat, Kuvrat, Korbat, Qobrat, Khudbard, Kuvarog, Krovat) (бл.600 — †бл. 668) — булгарський хан (князь). Творець племінного об'єднання Велика Булгарія, яке знаходилось у степовій зоні сучасної України та Росії у 7 столітті.

Після загибелі 602 року свого батька — бата (бека, хана, князя) причорноморського Булгарського князівства Албурі Аскала, який служив Візантійській імперії, виховувався в Константинополі при дворі візантійського імператора. Візантійські, арабські, староболгарські історичні джерела з любов'ю і повагою розповідають про цього правителя, про прийняття ним 619 році в Константинополі християнства та присвоєння йому високого римського звання патриція, отримане ним тоді від імператора Візантії Іраклія. Пізніше, у середині 20-х років VII ст. Кубрат надав допомогу Іраклію своєю 40-тисячною кавалерією у війні з Персією. У 632 році Кубрат посів на престол. Відомо також, що близько 634—641 Кубрат уклав дружній союз із візантійським імператором Іраклієм. У 635 році, після великої перемоги над персами на Кавказі, коли було взято численні трофеї, у тому числі золото та срібло Сасанідів — персидських правителів, — Іраклій вручив Кубратові, як нагороду за ту перемогу, коштовності Сасанідів і видав за нього заміж свою доньку Євдокію.

Під проводом Кубрата булгари звільнилися від ярма аварів.

Поховано Кубрата біля Малої Перещепини де знайдено Перещепинський скарб.

Красивый снимок!!!

Красиво. Супер!!!!!

« Previous12Next »

Friends

  • loading Loading…

 

Сергій Стеценко's groups