Panoramio is closing. Learn how to back up your data.
Jungfrau
Best photos All photos
265
photos
195
on Google Maps
views
Nevem:Mária Hungary/Budapest Szeretek fotózni,kerékpározni. Legkedvesebb számomra a Balaton felvidék,Tokaj és környéke,Budai hegyek, Dunakanyar, Svájc .A természet ,a hegyek ,vizek az építészet szerelmese vagyok. Örülök,ha benézel és tetszik 1-2 fotóm. Szép fényeket! Üdv,Mária
« Previous12Next »

Jungfrau's conversations

Dear SOREN TERP, Beautiful View, Excellent Shot,
LIKE +FAVORITE ,
Best Wishes From India,Kamalakar. You also left long back Now they pushed us OUT..
Thanks to all for your support and I disappointed a lot with Google decision on PANORAMIO ,Very sad sad sad any way this is the time to say goodbye but Very hard to say Goodbye.....Time is running OUT....

Marvelous photo!

Like

Best greetings from Rio Grande do Sul, south of Brazil

https://www.facebook.com/sunriserphoto/

Dear friends the trip to Panoramio began on March 17, 2009 and ends on November 4, 2016. I am glad that I met so many friends Thank you all for sharing, my best wishes and a hug to everyone. I say goodbye and I'm sure we will meet on other websites. I'm already in Google+,500px, Facebook. Greetings from Volos Greece. (email:germanostha@yahoo.gr)

Thanks you all !

You can find me at: 5oopx

Veľmi pekne ďakujem za všetok strávený čas pozeraním mojich fotiek, daním hodnotenia ako aj pozretia mojich článkov alebo videií. Veľmi si vážim toho, že mi panoramio pomohlo spoznať krásu sveta prostredníctvom úžasných ľudí a ich pohľadov na svet. Pre nedostatok času ohodnotím aspoň 1 fotografiu z galérie Like + Favourite a keď mi zvýši ešte čas - po rozlúčení sa so všetkými priateľmi panoramia, tak sa vrátim pozrieť ďalšie fotky. Bolo by mi však ľúto, keby pre nedostatok času, nikto nevidel moje úsilie z päťdesiatich letných výletov - preto tu je výber toto najlepšieho z leta 2016.

S priateľským pozdravom zo Slovenska, Filip Jurovatý

Very beautiful picture! L+F.*

Thank you for sharing many years , with everyone of us, so many feelings and emotions. I loved the whole community. How can you get in a small cell computer a whole world of memories and emotions which are contained in the conversation of each photo, where we were all as one and one was the all community ?

I am from November 2008 and I thought Panoramio will be eternal. My best regards to you, dear friend , you are one of my favorite photographers and I wish you all the best in world.

Argenna

Ďakujem za milé slová a 3/10

Thanks you all !

You can find me at: 5oopx

Thanks you all !

You can find me at: 5oopx

Fantástica captura …Esplêndida a imagem.

gosto☺


Cumprimentos!

jl

Tags

Friends

  • loading Loading…

 

Jungfrau's groups