Panoramio is closing. Learn how to back up your data.
emzet
548
photos
544
on Google Maps
views

emzet's conversations

Hallo Martin, ich habe deine Bilder immer gerne angesehen und werde deine Exzellenten Fotos hier vermissen. Es war eine Schöne Zeit.

see you on http://www.ipernity.com/doc/2248928

Herzliche Grüße Klaus

Beautiful nature and photo! FAV 18. Have a nice day!

Friendly Greetings from Germany, Gerda

Veľmi pekne ďakujem za všetok strávený čas pozeraním mojich fotiek, daním hodnotenia ako aj pozretia mojich článkov alebo videií. Veľmi si vážim toho, že mi panoramio pomohlo spoznať krásu sveta prostredníctvom úžasných ľudí a ich pohľadov na svet. Pre nedostatok času ohodnotím aspoň 1 fotografiu z galérie Like + Favourite a keď mi zvýši ešte čas - po rozlúčení sa so všetkými priateľmi panoramia, tak sa vrátim pozrieť ďalšie fotky. Bolo by mi však ľúto, keby pre nedostatok času, nikto nevidel moje úsilie z päťdesiatich letných výletov - preto tu je výber toto najlepšieho z leta 2016.

S priateľským pozdravom zo Slovenska, Filip Jurovatý

Hi - Galina ! Nice to speak with you ! I understand that Panoramio is going to CLOSE soon (in November) : ( I hope we can continue to share photographs on another Software platform ... All best wishes, Michel

Wie Bilder täuschen können ! Da meint man, dass es zur nächsten Wasserstelle Tagereisen braucht, aber denkste! Das ist ja eine regelrechte Seeenplatte !

Very nice photo.

LIKE + FAV.

Greetings to all Panoramio friends.

… and goodbye.

Bogdan

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

My Flickr

My 500px

Thank you to all Panoramio friends

regards Kimmo Lyytikäinen

Said good bye to all my Pano friends...

Thank you so much SP! Best wishes,Adele

« Previous12345678...4950Next »

Friends

  • loading Loading…

 

emzet's groups