Panoramio is closing. Learn how to back up your data.
annag@visir.is
595
photos
530
on Google Maps
views
None

annag@visir.is's conversations

Einfach wunderschön, dieses Foto. YSL

Veľmi pekne ďakujem za všetok strávený čas pozeraním mojich fotiek, daním hodnotenia ako aj pozretia mojich článkov alebo videií. Veľmi si vážim toho, že mi panoramio pomohlo spoznať krásu sveta prostredníctvom úžasných ľudí a ich pohľadov na svet. Pre nedostatok času ohodnotím aspoň 1 fotografiu z galérie Like + Favourite a keď mi zvýši ešte čas - po rozlúčení sa so všetkými priateľmi panoramia, tak sa vrátim pozrieť ďalšie fotky. Bolo by mi však ľúto, keby pre nedostatok času, nikto nevidel moje úsilie z päťdesiatich letných výletov - preto tu je výber toto najlepšieho z leta 2016.

S priateľským pozdravom zo Slovenska, Filip Jurovatý

Dear friends the trip to Panoramio began on March 17, 2009 and ends on November 4, 2016. I am glad that I met so many friends Thank you all for sharing, my best wishes and a hug to everyone. I say goodbye and I'm sure we will meet on other websites. I'm already in Google+,500px, Facebook. Greetings from Volos Greece.

very beautiful view

☆1☆2 J'❤ ㋡ Amitiés

pour ne pas se perdre de vue après la disparition de PANORAMIO - not to lose sight after the disappearance of PANORAMIO - не упускать из виду после исчезновения Panoramio - non perdere di vista dopo la scomparsa di PANORAMIO - no perder de vista después de la desaparición de PANORAMIOhttps://plus.google.com/u/0/116791433174386291148- patbarreaux@gmail.com ☀ Patrick 🌿🐝

Buena toma!
Like
Saludos!

Grazie Fabio, ciao.

excellent view! like. greetings

Nice scenery...

Herzlichen Dank waldwind

liebe Grüße

Sonja

« Previous12345678...4950Next »

Tags

Friends

  • loading Loading…

 

annag@visir.is's groups