Mirka Schärfnerová
photos
on Google Maps
views
(Avatar: na poli vlčích máků u Holic na Pardubicku) .................................................................................................................................................................................................................................................................................................. Fotografie mi slouží především jako dokumentační prostředek. Ani ne dva roky vnímám fotografii i jako cosi víc, cosi, v čem se mohu realizovat, vyjádřit, zachytit nejen objekt, ale i atmosféru místa, situace ... Přínosnost Panoramia spatřuji především v možnosti zdokumentovat podobu daného místa, příp. v daném čase a hlavně očima konkrétního člověka, což především oceňuji a vyhledávám při prohlížení fotografií ostatních "panoramistů". Fotím s: - Canon PowerShot SX20 IS (cca od r. 2010, předtím Canon PowerShot A530 od r. 2006 - můj první fotoaparát) - Nikon D5100 (od 13. 7. 2012) se základním objektivem Nikon 18-105mm f/3,5-5,6 AF-S DX G ED VR Používané programy na úpravu fotografií: - Adobe Photoshop CC (občas, pro složitější úpravy) - Zoner Photo Studio 14 (velmi často - spíše základní editace; program vyhrán ve fotosoutěži) - Adobe Photoshop Lightroom 4 (velmi často - zpracovávání RAW souborů především) - Photomatix Pro 4.1.4 (občas, častěji však na HDR stačí Zoner)

Mirka Schärfnerová's conversations

Muchas gracias asikm81 por la visita a mi galería y por el amable comentario. Un afectuoso saludo, Carmen.

Thank you very much, Dear Anand! Best wishes from Georgia. Gio

Dear Doris, thank you very much for your friendly visit and all kind comments, best wishes, greetings, Jana

LIKE & AVORITE :)))

KEEP PANORAMIO ALIVE!

Ahoj Pavle, mockrát děkuji za komentář a hodnocení! Já mám sice raději krajinu, ale ty památky do té naší tak nějak patří a zrovna v tomto koutě Mělnicka toho krajina moc nenabízí, takže jsem uvítala alespoň docela pěkný zámek cestou. Být tam nějaká zajímavá hora, skála či malebné a alespoň trochu hlubší údolí, tak nemá zámek šanci.:) Dodatečně přeji pěkný začátek týdne, Mirka.

beautiful photo, very nice picture. like

Cari amici, *Sirka, vinc107, André Ivan .©om, Ferlancor Pano Yes, Gonzalo Martínez , zhsv, Petr Chudoba, nelu faur, ssSUH , Anna “Anka54” Zduńcz…, Ahmet Semen, Ludwig28 *, mille grazie per vostra gentile visita, commento, like & fav. Ciao da Mauro & Mara.

Thanks, Filip!

Greeting,

Ge Ko

« Previous12345678...4950Next »

Friends

  • loading Loading…

 

Mirka Schärfnerová's groups