Mirka Schärfnerová
photos
on Google Maps
views
(Avatar: na poli vlčích máků u Holic na Pardubicku) .................................................................................................................................................................................................................................................................................................. Fotografie mi slouží především jako dokumentační prostředek. Ani ne dva roky vnímám fotografii i jako cosi víc, cosi, v čem se mohu realizovat, vyjádřit, zachytit nejen objekt, ale i atmosféru místa, situace ... Přínosnost Panoramia spatřuji především v možnosti zdokumentovat podobu daného místa, příp. v daném čase a hlavně očima konkrétního člověka, což především oceňuji a vyhledávám při prohlížení fotografií ostatních "panoramistů". Fotím s: - Canon PowerShot SX20 IS (cca od r. 2010, předtím Canon PowerShot A530 od r. 2006 - můj první fotoaparát) - Nikon D5100 (od 13. 7. 2012) se základním objektivem Nikon 18-105mm f/3,5-5,6 AF-S DX G ED VR Používané programy na úpravu fotografií: - Adobe Photoshop CC (občas, pro složitější úpravy) - Zoner Photo Studio 14 (velmi často - spíše základní editace; program vyhrán ve fotosoutěži) - Adobe Photoshop Lightroom 4 (velmi často - zpracovávání RAW souborů především) - Photomatix Pro 4.1.4 (občas, častěji však na HDR stačí Zoner)

Mirka Schärfnerová's conversations

Krásný pohled na Homoli! Jen co bude příležitost a počasí, vyrazíme s rodinou na Kapraď, máme to kousek. Díky za inspiraci, zdravím Zdeněk. Like1

Nádhera, opravdu to není foceno z letadla? Like1. Zdravím Zdeněk.

Well seen & done

Elso ......like & Fav

Ciao Det!

Děkuji za like i pozvání do skupiny! Hezký zbytek týdne, Mirka.

René, thank you very much for your positive evaluation, your first like! It's nice station on nice railway line.:) Have a nice evenig, greetings, Mirka.

...

Osmsetdesítkou po regionální trati, můj nejoblíbenější způsob cestování.:) Ľudovíte, mockrát děkuji za like a pozdravuji, Mirka.

Heinrich Andreas Freut mich, daß dir die Bank in "meinem" Ort gefällt!

Grüße, Reiner

Výborný záber, nádherné foto L zdravím Jaro

wunderschön und sehr Stimmungsvoll, viele Grüße, karl

Deštivý jarní den. Škoda, že už ta svěží zeleň z krajiny vyprchala. Děkuji za like, komentář! Hezký zbytek týdne, Mirka.

Krásně se mísilo se sytými barvami po dešti. Mockrát děkuji a též zdravím, Mirka.

« Previous12345678...4950Next »

Friends

  • loading Loading…

 

Mirka Schärfnerová's groups