Mirka Schärfnerová
photos
on Google Maps
views
(Avatar: na poli vlčích máků u Holic na Pardubicku) .................................................................................................................................................................................................................................................................................................. Fotografie mi slouží především jako dokumentační prostředek. Ani ne dva roky vnímám fotografii i jako cosi víc, cosi, v čem se mohu realizovat, vyjádřit, zachytit nejen objekt, ale i atmosféru místa, situace ... Přínosnost Panoramia spatřuji především v možnosti zdokumentovat podobu daného místa, příp. v daném čase a hlavně očima konkrétního člověka, což především oceňuji a vyhledávám při prohlížení fotografií ostatních "panoramistů". Fotím s: - Canon PowerShot SX20 IS (cca od r. 2010, předtím Canon PowerShot A530 od r. 2006 - můj první fotoaparát) - Nikon D5100 (od 13. 7. 2012) se základním objektivem Nikon 18-105mm f/3,5-5,6 AF-S DX G ED VR Používané programy na úpravu fotografií: - Adobe Photoshop CC (občas, pro složitější úpravy) - Zoner Photo Studio 14 (velmi často - spíše základní editace; program vyhrán ve fotosoutěži) - Adobe Photoshop Lightroom 4 (velmi často - zpracovávání RAW souborů především) - Photomatix Pro 4.1.4 (občas, častěji však na HDR stačí Zoner)
« Previous12345678...129130Next »

Mirka Schärfnerová's conversations

Ahoj Pavle, mockrát děkuji za komentář a hodnocení! Já mám sice raději krajinu, ale ty památky do té naší tak nějak patří a zrovna v tomto koutě Mělnicka toho krajina moc nenabízí, takže jsem uvítala alespoň docela pěkný zámek cestou. Být tam nějaká zajímavá hora, skála či malebné a alespoň trochu hlubší údolí, tak nemá zámek šanci.:) Dodatečně přeji pěkný začátek týdne, Mirka.

beautiful photo, very nice picture. like

Cari amici, *Sirka, vinc107, André Ivan .©om, Ferlancor Pano Yes, Gonzalo Martínez , zhsv, Petr Chudoba, nelu faur, ssSUH , Anna “Anka54” Zduńcz…, Ahmet Semen, Ludwig28 *, mille grazie per vostra gentile visita, commento, like & fav. Ciao da Mauro & Mara.

Thanks, Filip!

Greeting,

Ge Ko

Beautiful shot!! LIKE

Very good picture. LIKE Greetings László

Very nice landscape. F+L Greetings László

Thank You Inge,

For the Favorite and Like!!!

Corey

Friends

  • loading Loading…

 

Mirka Schärfnerová's groups