Mirka Schärfnerová
photos
on Google Maps
views
(Avatar: na poli vlčích máků u Holic na Pardubicku) .................................................................................................................................................................................................................................................................................................. Fotografie mi slouží především jako dokumentační prostředek. Ani ne dva roky vnímám fotografii i jako cosi víc, cosi, v čem se mohu realizovat, vyjádřit, zachytit nejen objekt, ale i atmosféru místa, situace ... Přínosnost Panoramia spatřuji především v možnosti zdokumentovat podobu daného místa, příp. v daném čase a hlavně očima konkrétního člověka, což především oceňuji a vyhledávám při prohlížení fotografií ostatních "panoramistů". Fotím s: - Canon PowerShot SX20 IS (cca od r. 2010, předtím Canon PowerShot A530 od r. 2006 - můj první fotoaparát) - Nikon D5100 (od 13. 7. 2012) se základním objektivem Nikon 18-105mm f/3,5-5,6 AF-S DX G ED VR Používané programy na úpravu fotografií: - Adobe Photoshop CC (občas, pro složitější úpravy) - Zoner Photo Studio 14 (velmi často - spíše základní editace; program vyhrán ve fotosoutěži) - Adobe Photoshop Lightroom 4 (velmi často - zpracovávání RAW souborů především) - Photomatix Pro 4.1.4 (občas, častěji však na HDR stačí Zoner)
« Previous12345678...116117Next »

Mirka Schärfnerová's conversations

♥Impressive shot, nice composition and colors….….. LIKE42!!! Greetings from Sweden, Inge

Hermosa foto con unos reflejos impresionantes. Me gusta. Saludos desde Ceuta (España), Juanjo

Krásná dlouhá alej. Moc děkuji, Markét!

Ahoj Markét, děkuji za první like! Je to zámek v Holešově, kousek od krásnější Kroměříže. Musím to postupně popsat. S tou nohou v sádře teď nevydržím dlouho sedět s notebookem. :) Ahoj a hezký večer, Mirka.

Je to pouze na pomezí těch nejkrásnějších východočeských krajin, ale je tu i tak krásně a skutečně tady člověk tolik lidí nepotká. Viktore, děkuji mockrát za návštěvu, ahoj na jih Čech. Mirka

Hi Erik no I did not :-)))

Thank you for your visit

Marketa

Fabrizio, thanks a lot for your kind visit and nice comment. Greetings to Italy. Jana

Dear friends

Thank you for the visits to my gallery, kind comments and likes/Y.

Friendly greetings from Slovakia, Tatranka

Great shot. Greetings. L+F.

Friends

  • loading Loading…

 

Mirka Schärfnerová's groups