Mirka Schärfnerová
photos
on Google Maps
views
(Avatar: na poli vlčích máků u Holic na Pardubicku) .................................................................................................................................................................................................................................................................................................. Fotografie mi slouží především jako dokumentační prostředek. Ani ne dva roky vnímám fotografii i jako cosi víc, cosi, v čem se mohu realizovat, vyjádřit, zachytit nejen objekt, ale i atmosféru místa, situace ... Přínosnost Panoramia spatřuji především v možnosti zdokumentovat podobu daného místa, příp. v daném čase a hlavně očima konkrétního člověka, což především oceňuji a vyhledávám při prohlížení fotografií ostatních "panoramistů". Fotím s: - Canon PowerShot SX20 IS (cca od r. 2010, předtím Canon PowerShot A530 od r. 2006 - můj první fotoaparát) - Nikon D5100 (od 13. 7. 2012) se základním objektivem Nikon 18-105mm f/3,5-5,6 AF-S DX G ED VR Používané programy na úpravu fotografií: - Adobe Photoshop CC (občas, pro složitější úpravy) - Zoner Photo Studio 14 (velmi často - spíše základní editace; program vyhrán ve fotosoutěži) - Adobe Photoshop Lightroom 4 (velmi často - zpracovávání RAW souborů především) - Photomatix Pro 4.1.4 (občas, častěji však na HDR stačí Zoner)

Mirka Schärfnerová's conversations

Very beautiful landscape: YSL
Happy New Year and kind regards,
René

AMAZING DETAIL AND COLOR+++ LIKE & FAVORITE :))) .Best greetings from Ijaz Ahmad

We are pleased that you like this photo.

Thanks for your wishes, nice comment and "L".

Merry Christmas and Happy New Year 2015 for you as well - Rezkovi E&V

Beautiful shot! L/F, best wishes, Nikolai

Very nice image L+F! Merry Christmas and Happy New Year!!!

To był wspaniały wyjazd. Masyw Śnieżnika jest piękne pasmo górskie. Dziękuję za pozytywne komentarze, a także pozdrowić. Mirka

Stacja w środku lasu, w pięknych Gór Łużyckich. Ma swój urok. Dziękuję za komentarz i podobnie jak dalszy! Pozdrowienia, Mirka.

« Previous12345678...4950Next »

Friends

  • loading Loading…

 

Mirka Schärfnerová's groups