Panoramio is closing. Learn how to back up your data.
Florante “T3N60” Lamando
Best photos All photos
photos
on Google Maps
views
A seafarer, who loves travelling around the World?....and the seven seas.
« Previous123456789Next »

Florante “T3N60” Lam…'s conversations

Dear Friend NYX NING, Beautiful View, Excellent Shot,
LIKE+FAVORITE,
Best Wishes From India,Kamalakar.
Thanks to all for your support . I was Shocked, disappointed a lot with Google decision on PANORAMIO ,Very very sad any how this is the time to say goodbye but Very hard to say Goodbye.....Time is running OUT...What to do...??

I am very glad to have you here in my gallery my dear friend Krystyna W. and thank you for your lovely words NAMASTE FROM JAPAN

Hi katarina. Yhanks for visit nad Kindly comment.I hoop I will visit your Album at FLICKR. have a nice day...

Veľmi pekne ďakujem za všetok strávený čas pozeraním mojich fotiek, daním hodnotenia ako aj pozretia mojich článkov alebo videií. Veľmi si vážim toho, že mi panoramio pomohlo spoznať krásu sveta prostredníctvom úžasných ľudí a ich pohľadov na svet. Pre nedostatok času ohodnotím aspoň 1 fotografiu z galérie Like + Favourite a keď mi zvýši ešte čas - po rozlúčení sa so všetkými priateľmi panoramia, tak sa vrátim pozrieť ďalšie fotky. Bolo by mi však ľúto, keby pre nedostatok času, nikto nevidel moje úsilie z päťdesiatich letných výletov - preto tu je výber toto najlepšieho z leta 2016.

S priateľským pozdravom zo Slovenska, Filip Jurovatý

Dear friends the trip to Panoramio began on March 17, 2009 and ends on November 4, 2016. I am glad that I met so many friends Thank you all for sharing, my best wishes and a hug to everyone. I say goodbye and I'm sure we will meet on other websites. I'm already in Google+,500px, Facebook. Greetings from Volos Greece. (email:germanostha@yahoo.gr)

Dear friends the trip to Panoramio began on March 17, 2009 and ends on November 4, 2016. I am glad that I met so many friends Thank you all for sharing, my best wishes and a hug to everyone. I say goodbye and I'm sure we will meet on other websites. I'm already in Google+,500px, Facebook. Greetings from Volos Greece.

thanks for visit and nice comment Kamalakar. Have a nic day.

Very nice photo.

LIKE + FAV.

Greetings to all Panoramio friends.

… and goodbye.

Bogdan

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

My Flickr

My 500px

« Previous12345678...4950Next »

Tags

Friends

  • loading Loading…

 

Florante “T3N60” Lam…'s groups