Panoramio is closing. Learn how to back up your data.
james. f.
807
photos
685
on Google Maps
views
Hello to all my Panoramio friends, welcome to visit my gallery..I started doing this panoramio since 2007 and it's part of my hobby.And I love travel and take pictures where ever I can do my best!.I like movies,photos,tomb,art,paragliding,heritage, history and holidays...And I don't like FACE BOOK Huh!! PLEASE VISIT AND ENJOY MY GALLERY, Thanks and regards,James.
« Previous12345678...3334Next »

james. f.'s conversations

Hiába na....tagadhatatlan, hogy hűséges tipus vagyok! Nálad EZ a kép volt az, ami rabul ejtett....Azt hiszem nem is tudnám letagadni! Sajnos az idén már nem lesz alkalmam ennél kellemes karácsonyt kívánni...most viszont még korai lenne :( Így csak egy baráti "panós" ölelés Neked

Beautiful scenery, Like ,
Friendly greetings, Everharda

Veľmi pekne ďakujem za všetok strávený čas pozeraním mojich fotiek, daním hodnotenia ako aj pozretia mojich článkov alebo videií. Veľmi si vážim toho, že mi panoramio pomohlo spoznať krásu sveta prostredníctvom úžasných ľudí a ich pohľadov na svet. Pre nedostatok času ohodnotím len 1 fotografiu z galérie Like + Favourite a keď mi zvýši ešte čas, vrátim sa pozrieť ďalšie fotky. Bolo by mi však ľúto, keby pre nedostatok času, nikto nevidel moje úsilie z päťdesiatich letných výletov - preto tu je výber toto najlepšieho z leta 2016.

S priateľským pozdravom zo Slovenska, Filip Jurovatý

Very nice photo.

LIKE + FAV.

Greetings to all Panoramio friends.

… and goodbye.

Bogdan

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

My Flickr

My 500px

Very nice photo.

LIKE + FAV.

Greetings to all Panoramio friends.

… and goodbye.

Bogdan

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

My Flickr

My 500px

Beautiful, YSL. Have a nice day!

« Previous12345678...4950Next »

Friends

  • loading Loading…

 

james. f.'s groups