Arben Maloku.
201
photos
198
on Google Maps
views

Arben Maloku.'s conversations

Nuk eshte pedonale. Eshte shesh per kembesore. Pedonale nuk eshte shqip, dhe askush nuk i thot pedonale ne Prishtine ketij sheshi, si dhe asnje hapsire tjeter. Thjeshte, fjala pedonale nuk egziston ne fjalorë.

Friends

  • loading Loading…

 

Arben Maloku.'s groups