Panoramio is closing. Learn how to back up your data.
Martin Podt
672
photos
609
on Google Maps
views
Thanks for visiting my gallery. Sit back, relax and enjoy the ride... Please also have a look at http://500px.com/martinpodt. You can contact me via martin[dot]podt[at]gmail[dot]com or at facebook.com/mpodt.

Martin Podt's conversations

Veľmi pekne ďakujem za všetok strávený čas pozeraním mojich fotiek, daním hodnotenia ako aj pozretia mojich článkov alebo videií. Veľmi si vážim toho, že mi panoramio pomohlo spoznať krásu sveta prostredníctvom úžasných ľudí a ich pohľadov na svet. Pre nedostatok času ohodnotím aspoň 1 fotografiu z galérie Favourite a keď mi zvýši ešte čas - po rozlúčení sa so všetkými priateľmi panoramia, tak sa vrátim pozrieť ďalšie fotky. Bolo by mi však ľúto, keby pre nedostatok času, nikto nevidel moje úsilie z päťdesiatich letných výletov - preto tu je výber toto najlepšieho z leta 2016.

S priateľským pozdravom zo Slovenska, Filip Jurovatý

Superb !L374!

Greetings, Fialka

Sergio thankyu for yur comment from three years ago!

Kind regards,

Tery

Ilie

herrliches Städter Portrait

______________

Goodbeye like & Fav Manfredl

żegnaj doroto, klimat twoich fotek brzeg/na brzegu morza dostarczał mi przyjemności:)

Veľmi pekne ďakujem za všetok strávený čas pozeraním mojich fotiek, daním hodnotenia ako aj pozretia mojich článkov alebo videií. Veľmi si vážim toho, že mi panoramio pomohlo spoznať krásu sveta prostredníctvom úžasných ľudí a ich pohľadov na svet. Pre nedostatok času ohodnotím len 1 fotografiu z galérie Like + Favourite a keď mi zvýši ešte čas, vrátim sa pozrieť ďalšie fotky. Bolo by mi však ľúto, keby pre nedostatok času, nikto nevidel moje úsilie z päťdesiatich letných výletov - preto tu je výber toto najlepšieho z leta 2016.

S priateľským pozdravom zo Slovenska, Filip Jurovatý

KRZYSIU KUBICKI - przeczytaj to jeszcze na 1 i 2 stronie komentarzy!

Elakramine Thank you very much, for your visit and LIKE70 Best wishes, Ibolya

Very beautiful picture! L+F.*

Thank you for sharing many years , with everyone of us, so many feelings and emotions. I loved the whole community. How can you get in a small cell computer a whole world of memories and emotions which are contained in the conversation of each photo, where we were all as one and one was the all community ?

I am from 8 november 2008 and I thought Panoramio will be eternal. My best regards to you, dear friend, you are one of my favorite photographers and I wish you all the best in world.**

Argenna

Very nice photo.

LIKE + FAV.

Greetings to all Panoramio friends.

… and goodbye.

Bogdan

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

My Flickr

My 500px

Tags

Friends

  • loading Loading…

 

Martin Podt's groups