qaradag
Best photos All photos
112
photos
28
on Google Maps
views
azerbaican var olson istemiyan kor olson.

qaradag's conversations

سلام قره داغ عزیز

این میوه رو من در تنکابن دیدم و دقیقا در روستای سلیمان آباد تنکابن از اون عکس گرفتم

مردم محل به این میوه انگور زمستونی میگفتن

سپاس به خاطر بازدیتون

سلام. این سد کجای قبرس است؟ من از سال ۱۹۹۴ تا ۱۹۹۸ در لیماسول زندگی گردم. الان در هلند هستم ولی خیلی دوست دارم دوباره انجا زندگی بگنم. حالا زندگی در قبرس چطور است؟ البته چند تا دوست هنوز در لیماسول دارم. خیلی چیزها از هلند به قبرس میره مثل فلفل پیاز سیب زمینی پنیر و گل. حال میگنی با اب و هوای قبرس؟ اینجا خیلی باران میاد. موفق باشی

were ar you from? you enjoid iran?

چه جالب این تار اذربایجانی است و صدف کاری شده هم هست. معلوم است هم تار گهنه ای است و هم صدف کاریش هم خیلی عالی است. بنده خودم تار اذربایجانی مینوازم و بدم نمی امد همچین تاری داشته باشم. موفق باشید . در ضمن عکس گوهها هم عالی هستند.

این میوه های زرد چی هستن ؟

عزیز دل برادر دیگر کویر در دل اذربایجان چیکار میگند؟ این یک تپه شنی است که به ترکی هم همان میشه. قوم تپه . یعنی تپه شنی. کویر بجای گفته میشه که اب و هوای خاص خودش را داشته باشد . ولی اینجا که هم برفش زیاد میاد و هم بارانش.

اگر مینوشت یک دشت شنی اطراف تبریز بهتر میشد. ادم که زبان مادری ننویسه و نخوانه بهتر از این هم نمیشه. تازه اگر هم بپرسی چه کاره ای میگه مهندس گشاورزی هستم. حالا ما بدبخت بیچاره ها که دیگر بماند.

doe you like turky?

دوست عزیز. ارامگاه شمس تبریزی نوشتی. خوب درست ولی ان مولانا دیگه چیه؟ مولانا که قبرش گونیه است. کمی در باره اش فکر کن و مولانا را پاک گن.

حتما با این مخی که داری نابغه ایران هستی. البته تو هم گناه نداری ادم اگر زبان مادری درس نخواند همین میشود. توربین های برق ابی در سدها نصب میشود. تبریز که سد ندارد. مال تبریز نیروگاه حرارتی است و اینهای هم که شما ازش عکس گرفتید مال بخار است. امیدوارم بیشتر مطالعه بگنید.

« Previous12345678910Next »

Friends

  • loading Loading…

 

qaradag's groups