magdaimarcin.pl
32
photos
21
on Google Maps
views
Jesteśmy dwójką ludzi, których łączą wspólne pasje, odwaga spełniania marzeń, odrobina szaleństwa i wiele miłości. Jesteśmy podróżnikami, zapalonymi backpackerami. Podróżujemy i dzielimy się tym, co widzimy i przeżywamy. Jesteśmy autorami wielu blogów podróżniczych, prowadzimy slajdowiska w klubach podróżniczych, bierzemy udział w konkursach i wystawach fotograficznych. Odwiedziliśmy łącznie 32 kraje, a na przełom 2011 i 2012 planujemy wymarzoną podróż do Ameryki Centralnej, którą połączymy z akcją charytatywną na rzecz Kamila Misztala pochodzącego z Lublina, podopiecznego Fundacji Jasia Meli "Poza Horyzonty". Więcej na www.magdaimarcin.pl
« Previous12Next »

magdaimarcin.pl's conversations

Wrota Chałubińskiego, to przełęcz na granicy Polski i Słowacji. Warto zobaczyć tam głaz wyglądający jak głowa.

Zaraz za miastem Quarzazate znajduje się śliczne jeziorko. U wrót Quarzazate zbiegają się dwie rzeki, które tworzą to cudne jezioro między górami Atlasu Wysokiego. Nad brzegiem rosną melony pustyni. Nie jedzcie ich i nie próbujcie, bowiem mają strasznie gorzki smak. Melonów używa się do produkcji leków przeciwko przeziębieniom.

W południowej części Maroka klimat jest niezwykle gorący. Ziemia wymaga nieustannego nawadniania a wody często nie w wystarczającej ilości. Ziemia pęka pod naporem słońca. Nasiona znajdują schronienie w szczelinach suchej ziemi.

Friends

  • loading Loading…

 

magdaimarcin.pl's groups