Panoramio is closing. Learn how to back up your data.
selegna59
491
photos
434
on Google Maps
views

selegna59's conversations

Zygmunt Borowski Muchas gracias por tus comentarios.

Veľmi pekne ďakujem za všetok strávený čas pozeraním mojich fotiek, daním hodnotenia ako aj pozretia mojich článkov alebo videií. Veľmi si vážim toho, že mi panoramio pomohlo spoznať krásu sveta prostredníctvom úžasných ľudí a ich pohľadov na svet. Pre nedostatok času ohodnotím len 1 fotografiu z galérie Favourite a keď mi zvýši ešte čas, vrátim sa pozrieť ďalšie fotky. Bolo by mi však ľúto, keby pre nedostatok času, nikto nevidel moje úsilie z päťdesiatich letných výletov - preto tu je výber toto najlepšieho z leta 2016.

S priateľským pozdravom zo Slovenska, Filip Jurovatý

Très merci, et très très très LIKE pour cette magnifique photo! Salutations de Genes, planete Terre...e non perdiamoci di vista!

Moltes gràcies Karl!!

Hola Joan,
definitivament ens tanquen la paradetahttp://www.panoramio.com/maps-faq Dos anys després del primer avis, hem rebut l'estocada. Ens seguirem veient a l'altra banda.
Salut i fotos. Jordi

Jaroslav Kuhtreiber (L+F), muchas gracias por tu comentario.

grażyna Kazimierczak (L+F), muchas gracias por tu comentario.

It's a pity Panoramio been closed!! I'll start again in Flikr, there is my link (https://www.flickr.com/photos/144973659@N04/) it's a good site to getting on sharing photos and friendship!! Warm greetings dear Patrick armatriche

RNLatvian (L), muchas gracias por tu comentario.

Argenna (L+F), Muchas gracias por tu comentario.

Friends

  • loading Loading…

 

selegna59's groups