Panoramio is closing. Learn how to back up your data.
Hamid Gholami
Best photos All photos
126
photos
84
on Google Maps
views

Hamid Gholami's conversations

Hans_Pano Yes !

Yes, it is!

Greetings from Silesia, Krystyna.

Like! Very good photo!

Greetings from Brasília!

My Best of the day!!

Výborný záber LIKE + FAV.

Zdravím Jaroslav.

☆175☆274 J'❤ ㋡ Amitiés

pour ne pas se perdre de vue après la disparition de PANORAMIO - not to lose sight after the disappearance of PANORAMIO - не упускать из виду после исчезновения Panoramio - non perdere di vista dopo la scomparsa di PANORAMIO - no perder de vista después de la desaparición de PANORAMIOhttps://plus.google.com/u/0/116791433174386291148- patbarreaux@gmail.com ☀ Patrick 🌿🐝

Very nice photo.

LIKE + FAV.

Greetings to all Panoramio friends.

… and goodbye.

Bogdan

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

My Flickr

My 500px

Veľmi pekne ďakujem za všetok strávený čas pozeraním mojich fotiek, daním hodnotenia ako aj pozretia mojich článkov alebo videií. Veľmi si vážim toho, že mi panoramio pomohlo spoznať krásu sveta prostredníctvom úžasných ľudí a ich pohľadov na svet. Pre nedostatok času ohodnotím len 1 fotografiu z galérie Favourite a keď mi zvýši ešte čas, vrátim sa pozrieť ďalšie fotky. Bolo by mi však ľúto, keby pre nedostatok času, nikto nevidel moje úsilie z päťdesiatich letných výletov - preto tu je výber toto najlepšieho z leta 2016.

S priateľským pozdravom zo Slovenska, Filip Jurovatý

Veľmi pekne ďakujem za všetok strávený čas pozeraním mojich fotiek, daním hodnotenia ako aj pozretia mojich článkov alebo videií. Veľmi si vážim toho, že mi panoramio pomohlo spoznať krásu sveta prostredníctvom úžasných ľudí a ich pohľadov na svet. Pre nedostatok času ohodnotím len 1 fotografiu z galérie Like + Favourite a keď mi zvýši ešte čas, vrátim sa pozrieť ďalšie fotky. Bolo by mi však ľúto, keby pre nedostatok času, nikto nevidel moje úsilie z päťdesiatich letných výletov - preto tu je výber toto najlepšieho z leta 2016.

S priateľským pozdravom zo Slovenska, Filip Jurovatý

Thank you very much John!

I'm glad, that you like my photo!

Best wishes, Tom

Thank you very much my friend Zlatan Olić!

Un parc magnifique en effet. Quand nos plantes d'appartement sont pour vous ordinaires... 25/39 Amitiés des Alpes, RarOiseau.

Tags

Friends

  • loading Loading…

 

Hamid Gholami's groups