Panoramio is closing. Learn how to back up your data.
Mic55
Best photos All photos
561
photos
509
on Google Maps
views
« Previous1234Next »

Mic55's conversations

Thank you very much for all the time spent in my gallery, for all the comments! Thank you for your beautiful pictures, which, thanks to Panoramio I discovered!

I am very sorry that Panoramio ends its operations.

I would like to once again leave my comment under your photo, unfortunately under only one (lack of time)!

Thank you again and I wish you all the best !!

Greetings from Poland, Marek Stanek

L+F

What a great photo, LRH!
...
Petition auf / on change.org, for the life of Panoramio!

Dear SOREN TERP, Beautiful View, Excellent Shot,
LIKE +FAVORITE ,
Best Wishes From India,Kamalakar. You also left long back Now they pushed us OUT..
Thanks to all for your support and I disappointed a lot with Google decision on PANORAMIO ,Very sad sad sad any way this is the time to say goodbye but Very hard to say Goodbye.....Time is running OUT....

Kurz vor dem Ende entdecke ich dieses Kleinod. LRH!
...
Petition auf / on change.org, es muss noch nicht das Ende sein.

Veľmi pekne ďakujem za všetok strávený čas pozeraním mojich fotiek, daním hodnotenia ako aj pozretia mojich článkov alebo videií. Veľmi si vážim toho, že mi panoramio pomohlo spoznať krásu sveta prostredníctvom úžasných ľudí a ich pohľadov na svet. Pre nedostatok času ohodnotím aspoň 1 fotografiu z galérie Like + Favourite a keď mi zvýši ešte čas - po rozlúčení sa so všetkými priateľmi panoramia, tak sa vrátim pozrieť ďalšie fotky. Bolo by mi však ľúto, keby pre nedostatok času, nikto nevidel moje úsilie z päťdesiatich letných výletov - preto tu je výber toto najlepšieho z leta 2016.

S priateľským pozdravom zo Slovenska, Filip Jurovatý

Marvelous photo!

Like

Best greetings from Rio Grande do Sul, south of Brazil

https://www.facebook.com/sunriserphoto/

Dear friends the trip to Panoramio began on March 17, 2009 and ends on November 4, 2016. I am glad that I met so many friends Thank you all for sharing, my best wishes and a hug to everyone. I say goodbye and I'm sure we will meet on other websites. I'm already in Google+,500px, Facebook. Greetings from Volos Greece. (email:germanostha@yahoo.gr)

Dear friends the trip to Panoramio began on March 17, 2009 and ends on November 4, 2016. I am glad that I met so many friends Thank you all for sharing, my best wishes and a hug to everyone. I say goodbye and I'm sure we will meet on other websites. I'm already in Google+,500px, Facebook. Greetings from Volos Greece.

« Previous12345678...4950Next »

Friends

  • loading Loading…

 

Mic55's groups