JOLA STANO
70
photos
61
on Google Maps
views
« Previous123Next »

JOLA STANO's conversations

Alicja Azalicja , dziękuję droga Alicjo . Ślę serdeczności.

Krzysztof.A. Kubicki... dziękuję za wizytę i pozdrawiam.

Jezioro ładne...

No nazwa taka, że niedługo się upomni o nie Rosja...przyjdzie taki z końcówką ....diew...Dmitrij i będzie podatki zbierał....flotę naśle czy cóś...

Merci Alain pour le privilège de me accepter dans le groupe "LIGHTS OF NIGHT". Vos compliments sont sincèrement appréciés. Meilleures salutations et souhaits de Wyoming.

LIKE. Piękna sceneria. Pozdrawiam Andrzeju Leonardzie. Bernard

This photo so beautiful,like warm greetings,enayat.

Bardzo piękna kompozycja ! YSL. Pozdrowieni ! Kalina

Конференция перед полетом.

Choć był szybki siedem miesięcy od odwiedziłem górnego biegu rzeki Missouri tutaj, pamiętam jeszcze dźwięk rzeki Jefferson i rzeki Madison formowania najdłuższą rzekę w Ameryce Północnej;Rzeka Missouri.Dźwięk wód płynących wyraźniejsze się ciszą i spokojem, że znalazłem tu w tym znaczącym spotkaniu wód, w Montanie. Nie tylko nie ma tu wiele piękna, ale wiele o historii, jak również. Do mojego fotografa numer jeden w Polsce, mogę wysłać moje najserdeczniejsze pozdrowienia!

Zgadzam się z tobą Jola, to zapierające dech w piersiach i wspaniały obszar rzeki Jefferson, który przepływa przez mały kanion tutaj. Jak miałem przyjemność z jazdy dzięki tej malowniczej części Montana rano przed było zbyt ciepło, znalazłem mnóstwo czasu na spacer nad rzeką i podziwiać piękne krajobrazy wokół mnie. Jeśli uważasz, że zdjęcia były zapierające dech w piersiach jest tutaj, gdzie wziąłem je, zostawiłby cię w całkowitej podziwem. Może pewnego dnia, znajdziesz powód, aby odwiedzić ten obszar i podziwiać strony Matki Natury. Najcieplejsze pozdrowienia z Wyoming, Jola!

Friends

  • loading Loading…

 

JOLA STANO's groups