Maljar V
285
photos
242
on Google Maps
views

Maljar V's conversations

What spectacular place! L Regards from Spain. Charo

Maravillosa foto del Salto san Martín, regreso a dejar mi FAV 30. Saludos cordiales, Armando

belle image ! /yves

Thank you so much Maria for your visit and FAV + LIKE. Best wishes, Blagoj

Beautiful photography. LIKE Greetings and best wishes. Thanasis

beautiful photo, Like,

      Youcef.

Секвойядендрон - це одне з найвищих і довгоживучих дерев на Землі. На батьківщині деякі екземпляри досягають найбільших розмірів: 140 метрів у висоту і 20 метрів завширшки стовбура, доживаючи до 6.000 років. Назва цей вид отримав через величезних розмірів і зовнішньої схожості його величезних звисаючих гілок з бивнями мамонта. Дорослі дерева досягають висоти до 100 метрів при діаметрі стовбура в 10 - 12 метрів. Найстаріший секвойядендрон має вік 3200 років, встановлений по річних кільцях

Секвойядендрон добре ростуть тільки в регіонах з не дуже суворими зимами - Південному Криму, Середньої Азії (при поливі), на Чорноморському узбережжі Кавказу, Закавказзя, Закарпаття.

Дорослі дерева досягають висоти до 100 метрів при діаметрі стовбура 10-12 метрів, швидко зростаюче дерево, у вільному зростанні рівномірне, узкопірамідальноє з товстою (30-60 сантиметрів), пористою, такою, що розтріскалася, світлою червоно-коричневою корою і поперемінно зростаючими гілками.. Стара на даний момент гігантська секвойя має вік 3200 років, встановлений по річних кільцях.

« Previous12345Next »

Friends

  • loading Loading…

 

Maljar V's groups