Maljar V
344
photos
328
on Google Maps
views

Maljar V's conversations

Секвойядендрон - це одне з найвищих і довгоживучих дерев на Землі. На батьківщині деякі екземпляри досягають найбільших розмірів: 140 метрів у висоту і 20 метрів завширшки стовбура, доживаючи до 6.000 років. Назва цей вид отримав через величезних розмірів і зовнішньої схожості його величезних звисаючих гілок з бивнями мамонта. Дорослі дерева досягають висоти до 100 метрів при діаметрі стовбура в 10 - 12 метрів. Найстаріший секвойядендрон має вік 3200 років, встановлений по річних кільцях

Секвойядендрон добре ростуть тільки в регіонах з не дуже суворими зимами - Південному Криму, Середньої Азії (при поливі), на Чорноморському узбережжі Кавказу, Закавказзя, Закарпаття.

Дорослі дерева досягають висоти до 100 метрів при діаметрі стовбура 10-12 метрів, швидко зростаюче дерево, у вільному зростанні рівномірне, узкопірамідальноє з товстою (30-60 сантиметрів), пористою, такою, що розтріскалася, світлою червоно-коричневою корою і поперемінно зростаючими гілками.. Стара на даний момент гігантська секвойя має вік 3200 років, встановлений по річних кільцях.

Секвойядендрон (лат. Sequoiadendron) — рід дерев сімейства Кипарисові (Cupressaceae), єдиний сучасний вигляд — Секвойядендрон гігантський (лат. Sequoiadendron giganteum), що називається також веллінгтонія, гігантська секвойя, велике дерево, мамонтове дерево.

Назву вигляд отримав із-за велетенських розмірів і зовнішньої схожості його величезних звисаючих гілок з бивнями мамонта. Цей вигляд був широко поширений в північній півкулі в кінці крейдяного періоду і в третинному періоді, зараз збереглося лише близько 30 гаїв, що знаходяться на західному схилі Сьерра-невади в Каліфорнії на висоті 1500—2000 м над рівнем морить. Саме cеквойядендрони (а не секвойї) можна побачити в Національному парку Секвойя (США, Сьєрра-Невада).

Thank you very much Nikos. Best wishes, Blagoj

Prekrasno!
LIKE+FAVOR
Puno pozdrava iz Njemačke
Frank

kazkun:

Wonderful beach very well taken...!

L253

Greetings, Paco.

Magnifique. / Panorama.** de Grande./ nature - merçi j'aime..

Very interesting and nice image. Sweet moment, sweet view :) LIKE

Best greetings

Friends

  • loading Loading…

 

Maljar V's groups