danluk501
84
photos
77
on Google Maps
views
« Previous1234Next »

danluk501's conversations

Hi Daniel, my family came from Babiak and surrounding towns before 1800. I am looking for a place called Ciemniewo (or similar) near Babiak. Do you know of such a place? Regards and thank you for the photos.

Długo tam tak stał ? Pozdro ;)

Very thank you for visiting us and left comments under photos Ivan :)


Best regards from Łódź, Poland, Kicaj :)

Kawał drogi, w niektóre stacje na węglówce faktycznie lepiej jest jechać pociągiem, bo autem to jest ciężko dojechać choćby do Kustrzyc czy Siedlec Łaskich. Teraz na regio chyba się nie zanosi, bo zlikwidowali całkowicie połączenia na odcinku Zd. Wola - Częstochowa :(. Pamiętam w 2011 był regio sezonowy Katowice - Gdynia prze Ino. ale w 2012 chyba już nie jeździł może coś tego lata puszczą, ale na pewno już nie regio, bo PR nie mają wstępu na śląsk jedyne, co zostaje to IC, ale małe szanse są na to żeby oni puścili coś tą trasą :(

Ciekawe, koleje śląskie ogólnie to mają podobno spore braki w taborze. Trasa wiele lat była zamknięta dal podróżnych i może jest tak jak mówisz że z czasem się faktycznie rozbuja :)

Dzięki za info :)

Ciekawe miejsce, Fajna fotka LIKE :)

Pozdrawiam z Łodzi, Polska, Kicaj :)

Podobne niedokończone obiekty są jeszcze na magistrali LHS-u, choć zapewne nie tylko LIKE :)

Pozdrawiam z Łodzi, Polska, Kicaj :)

Tablice to chyba od nowości nie wymieniane :D LIKE :)

Pozdrawiam z Łodzi, Polska, Kicaj :)

Masz rację ten budynek jest faktycznie inny od pozostałych na węglówce ale to chyba właśnie jest spowodowane bliskością innych ważnych tras bo inne konstrukcje na węglówce są też choćby w Zduńskiej Woli Karsznicach czy Herbach Nowych LIKE :)

Pozdrawiam z Łodzi, Polska, Kicaj :)

« Previous12Next »

Friends

  • loading Loading…

 

danluk501's groups