siwołysy
Best photos All photos
116
photos
79
on Google Maps
views
« Previous12345Next »

siwołysy's conversations

Dziękuję ślicznie,kiedyś skorzystam.

widać mój Czchowski Machulec , pięknie .

Pozdrawiam

Dzięki za czujność, poprawiłem to pierwsze, jednak go nie kasuję bo jest już do niego kilka odnośników w sieci z tymi i innymi uwagami. Na drugim też powieliłem stary błąd - Kiełków a nie Kiełki ;) Dodam komentarz z uwagą. Pozdrawiam!

Poprawka Jaworzyny dzięki Czarnemu z astropolis.pl , nie sprawdziłem wczesniej na symulacji ;) Z Twoich miejscówek o tyle trudniej w drugą stronę że Pogórze Strzyżowskie jest niskie i nie tak charakterystyczne ( za wyjatkiem Suchej Góry Kiczory ) jak Łososinskie Gorce czy Wyspowy , kilka razy próbowałem z Jaworza Grybowskiego i z Jaworzyny Krynickiej ale zawsze bez rezultatów choć z JK widoczność była na ~180 km .

Z tymi nazwami to nijak nie dojdzie do ładu bo nazw lokalnych po kilka i nawet miejscowi róznie nazywają ;) Nie wiem skąd sie wziął Modryń ( na panoramie Gorców z Gogołowa http://www.panoramio.com/photo/90637760 juz szperałem w mapach wiec wpisałem Modyń ) Patria -patryja to może pozostałość z lokalnej nazwy , u mnie w okolicy pełno wzniesień tak nazywanych przez miejscowych . Ogólnie to słabo znam rejony Gorców czy Beskidu Wyspowego więc sporo sie trzeba naszukać co jest gdzie , bo nawet w przypadku lepiej mi znanego Niskiego z tymi nazwami to zamieszanie ;)

Poranek to ciekawa pora.... :) żeby robić zdjęcia, podziwiam...

Sam byłem zaskoczony że widać aż tak dużo! Pozdrawiam

Dzięki, ale pogoda jest najważniejsza aby zrobić w miarę dobre zdjęcie.

Rewelacja !!! Chciałbym zobaczyć to na żywo. Pozdrawiam.

Polecam stronę www.dalekieobserwacje.eu ,oraz www.heywhatsthat.com , można tam w łatwy sposób ustalić co będzie widać z wypranego przez nas punktu na mapie.

pozdrawiam.

« Previous12Next »

Friends

  • loading Loading…

 

siwołysy's groups