PesëGishtat-Xh.N.
photos
on Google Maps
views
Për çdo kërkesë, propozim, ankesë tuajën,për blerjen e fotove, apo për qëllime studimore më kontaktoni në e-mail adresën e mëposhtme. Shpresoj se fotografitë e mija do të ju pëlqejnë. Të gjitha fotografitë që i kam vendosur përmes programit të panoramio-s (Mbi 2000 fotografi) dhe që janë plasuar në google earth e gjetiu, janë foto të papërpunuara-reale. Për çdo koment tuajin,pëlqimet e fotografive, pozicion jo të rregullt të fotografive,apo diç të ngjashme më shkruani në pjesën e Komentimit nën fotografi. Aty ku janë bërë fotot isha edhe unë (përpos fotografive të vjetra të cilat i kam vendosur dhe përdorë me mirëbesim, pa të drejtë të përdorimit të mëtutjeshëm, pa lejen e autorit). Të drejtën e përdorimit të mëtutjeshëm të fotografive e përmban vetëm Autori. Fotografitë që i kam vendosur shikohen mbi 80 mijë herë në muaj dhe që nga 10.01.2007 që kur kam vendosur fotot e para e gjer më sot datë 11.01.2013 ora 23.35 janë shikuar të plota 2955741 herë nga njerëz në të gjithë botën. Ju falënderoj për mirëkuptimin tuaj. (Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. All rights reserved. Alle Rechte vorbehalten. Tous droits réservés. Tutti i diritti riservati. جميع الحقوق محفوظة.Все права защищены. 保留所有權利. Όλα τα δικαιώματα διατηρούνται. Tüm hakları saklıdır. Sva prava pridržana. सभी अधिकार सुरक्षित. 판권 소유. כל רייץ רעסערוועד.) Kontakti në fb: https://www.facebook.com/xh.neziri.1

PesëGishtat-Xh.N.'s conversations

Selam ti ja paske hup neper drrasa si thotë populli,nuk kuptoj per qka flet ti thu kështu

.Kur eshte ardhe koha per me fal taravin esht dasht te presin deri sa te vijn edhe tjeret nga pjesa tjeter,ETJ, ETJ, PALIDHJE PALIDHJE PO PO PO PLUS ksaj kjo pergjegjje ska lidhje me NUSKIn

Thank you very much friend,Patrick for your kind visit and comment.

Good weekend,greetings,JuanadeArco

LIKE
Saludándote, jantoni.

ME GUSTA esta perspectiva del palacio real madrileño.

Saludos desde La Coruña.

NICE SUNSET!!!
like
Greetings from Slovakia,
Miro

Nefis bir görüntü. Fav+Like. Selamlar.Erol

I Like Pamukkale, Denizli, Izmir, Capadocia, Izmir, Bergama, Bursa, Ankara, Konya, Istanbul,etc,etc.....

Unbelievably!!!

Интересный взгляд! ))

I like this fountain! Also many thanks for your kind attention to my photos.

« Previous12345678...1617Next »

Tags

Friends

  • loading Loading…

 

PesëGishtat-Xh.N.'s groups