Ainars M -2
photos
on Google Maps
views
In Panoramio since December 25, 2006.

Ainars M -2's conversations

Šo varbūt ka itin labi var redzēt no divstāvīga autobusa, bet noteikti nav viegli no vieglā autiņa skata līmeņa, un sevišķi, ja pats esi pie stūres un jāskrien tam trako baram līdzi.

Protama lieta, ja jau iepriekš zini, ka kautkurtejābūt, tad jau reku kautkā atrast var! Pilnā krāšņumā viņu var redzēt, ja esi Mārupes vai Jaunmārupes iedzīvotājs. :)

Šarlotes ielas plāns jau skaitās izpildīts, bet tagad kādu vakaru būs jāapmeklē arī autoosta.

Esto demuestra que lo importante no es el soporte (digital o analógico) sino la intención de la fotógrafa, Daniela !!

Muchos saludos y gracias por moderar el foro...

Have a nice weekend, Ainars.

Буду надеятся что с погодой повезёт в другой раз. Но я один из тех кто знает - в Москве очень много есть чего снимать в любую погоду! :)

возможно, что из этой точки тоже можно увидеть некоторие мачты генераторов но лично я более склоняюс на адрес в окресностях Ролава.

С уважением - Ainars

Es ļoti labi izprotu ka, noteikt atēla vecumu nav viegli un visa cieņa Jums par to ka dodiet iespēju aplūkot šīs fotogrāfijas. Šajā un šajā, kā arī šajā adresē atklāšanas datums uzrādīts 1986. Pieļauju ka, Jūsu fotogrāfiju varētu datēt ar 1984. gadu. Man tajā laikā bija vien 10 gadi, bet trīs atsevišķi stāvošās kājas atceros it labi. Ar cieņu.

Thank You www.sobos.ru for visit and great info link!

I used term former (but now I correct it!) after previous visitors comments, and till last week I have no lucky chances go and see current situation in city. I must believe on local fellows judges for long 20 years! :))

But last week again, I been in Moscow and as first task I run around my earlier photographed sites to fill up unique now and then series.

Cheers, Ainars

Friends

  • loading Loading…

 

Ainars M -2's groups