Panoramio is closing. Learn how to back up your data.
Kaan Uğurlu
277
photos
277
on Google Maps
views
Amacım sadece paylaşmak ve eğlenmek.. My aim is just to share and fun...

Kaan Uğurlu's conversations

Hello Nick,

On all good things comes an end, regrettable also Panoramio.

I would like to invite you to take a look at the following site: www.ishowmyphoto.com

This site is free for: registration, photo sharing, photo blog, worldmap and place for reviews etc. It has a help-file, read me first file, 6 languages and tags so everybody can easy find your photo.

The intention of this site is to keep in touch with photographers all over the world and together to discuss your photo, learn from each other, maybe improve yourself but above all to show how beautiful our planet is.

Questions: admin@ishowmyphoto.com

Goodbye my pano-friend and I hope to see you at www.ishowmyphoto.com

Grtz Jolanda

Veľmi pekne ďakujem za všetok strávený čas pozeraním mojich fotiek, daním hodnotenia ako aj pozretia mojich článkov alebo videií. Veľmi si vážim toho, že mi panoramio pomohlo spoznať krásu sveta prostredníctvom úžasných ľudí a ich pohľadov na svet. Pre nedostatok času ohodnotím aspoň 1 fotografiu z galérie Favourite a keď mi zvýši ešte čas - po rozlúčení sa so všetkými priateľmi panoramia, tak sa vrátim pozrieť ďalšie fotky. Bolo by mi však ľúto, keby pre nedostatok času, nikto nevidel moje úsilie z päťdesiatich letných výletov - preto tu je výber toto najlepšieho z leta 2016.

S priateľským pozdravom zo Slovenska, Filip Jurovatý

Attractive capture! I like it! When I joined Panoramio with my first upload in 2007 I didn’t expect that Panoramio could ever be closed! It was a pleasure to share my photos with you. I think I'll leave to Ipernity soon. I'll upload a last shot before 4/11/2016 with a link to my new gallery. Regards from France, Christian

Thank you very much, Ho Thi Duc Tu.

Greetings to all Panoramio friends.

Bogdan

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

My Flickr

My 500px

Very nice photo.

LIKE + FAV.

Greetings to all Panoramio friends.

… and goodbye.

Bogdan

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

My Flickr

My 500px

For my all friends Panoramio, … it was a privilege and an great honor to meet you and see the most beautiful places on earth through yours wonderful photos. Really, I can say that ye are the best and coolest photographers in the world … We lost PANORAMIO, but we won many, many friends. Goodbye and all the best, I am sure we will meet on other sites … With friendship kARTson Pan

Veľká vďaka Jarovi za jeho krásne fotografie,ktoré sa tu viac už bohužiaľ neobjavia...česť Jeho pamiatke.

Breathtaking view and shot. YSL

Greetings, Corry

Wonderful Picture!!!!

F+L

Corey

« Previous12345678...4950Next »

Friends

  • loading Loading…

 

Kaan Uğurlu's groups