Panoramio is closing. Learn how to back up your data.
mhmtkc88
48
photos
36
on Google Maps
views
My name is Mehmet. I live in Istanbul. I like to photograph, but I'm not a professional. Thanks for everything.
« Previous12Next »

mhmtkc88's conversations

Dear friends the trip to Panoramio began on March 17, 2009 and ends on November 4, 2016. I am glad that I met so many friends Thank you all for sharing, my best wishes and a hug to everyone. I say goodbye and I'm sure we will meet on other websites. I'm already in Google+,500px, Facebook. Greetings from Volos Greece. (email:germanostha@yahoo.gr)

Veľmi pekne ďakujem za všetok strávený čas pozeraním mojich fotiek, daním hodnotenia ako aj pozretia mojich článkov alebo videií. Veľmi si vážim toho, že mi panoramio pomohlo spoznať krásu sveta prostredníctvom úžasných ľudí a ich pohľadov na svet. Pre nedostatok času ohodnotím aspoň 1 fotografiu z galérie Favourite a keď mi zvýši ešte čas - po rozlúčení sa so všetkými priateľmi panoramia, tak sa vrátim pozrieť ďalšie fotky. Bolo by mi však ľúto, keby pre nedostatok času, nikto nevidel moje úsilie z päťdesiatich letných výletov - preto tu je výber toto najlepšieho z leta 2016.

S priateľským pozdravom zo Slovenska, Filip Jurovatý

Beautiful shot! L/F Best wishes, Nikolai

Beautiful View,Excellent shot,
LIKE 103+FAVORITE 47,
Greetings From India,Kamalakar.
Keep Panoramio ALIVE.

le coucher de soleil est forcément beau lorsqu'il se fait sous les cocotiers les doigts de pieds en éventail... Merci de la visite.

Que lindo seria tomarse un avion y recorrer el mundo!!! Muy buena foto

Wonderful Picture!!!!

F+L

Corey

« Previous12345678...4546Next »

Friends

  • loading Loading…

 

mhmtkc88's groups