bojar
868
photos
847
on Google Maps
views
« Previous12345678...3637Next »

bojar's conversations

Zdravím Vás a děkuji za nabídku pomoci při pohybu v, pro mne nyní již, hůře prostupném terénu. Můj email je uveden na webu www.netro.cz/bojar. Uvedené stránky prosím nehodnoťte, jsou již rok v opožděném a bolestném vývoji.

Děkuji za uznání. Velice to potěší, a hlavně proto, že se mezi fotografy vůbec nepočítám. Dělám si jen obyčejným foťáčkem fotky z míst, které se mi líbí.

Thank You, Epi. Greetings from CZ.

Foto ze severní strany jezera. Na jižní straně voda odtéká přes vodopády. Viz http://encyklopedie.seznam.cz/heslo/141360-odlezelske-jezero nebo http://www.vodopady.info/cz/Berounka.html

bojar, ja ďakujem Vám, že také pekné foto Berounky si môžem prezerať. Ak je možnosť, k rieke sa vždy rád vyberiem - tie meandre si pamätám už od študentských čias pred 20 -timi rokmi, keď sme z vysokej školy chodili na geologické exkurzie do Barrandienu a Českého krasu. A tiež súhlasím s Vami, že najkrajšia je tá rieka taká, aká je. Dúfam, že ju nepostihne osud Vltavy, kde sa dá na väčšinu krásnych miest spomínať len prostredníctvom starých dokumentov pána Karla Čáslavského v Hledání ztraceného času... Prajem Vám veľa zdaru a "dobré svetlo". J.M.

Friends

  • loading Loading…

 

bojar's groups