Wyksztalciuch
photos
on Google Maps
views
Jestem wykształciuchem, tajnym współpracownikiem wojskowej bezpieki o pseudonimie Wykształciuch. Należę do tzw. 'układu', szarej sieci nieformalnych powiązań na styku polityki, biznesu, specsłużb i mediów. Nasza sieć spowija Polskę. Gdy rozwiązano WSI i zaczęto otwierać teczki, żyłem w ciągłym stresie i niepokoju. Wiele, bardzo wiele faktów z mojego życiorysu w żadnym wypadku nie nadaje się do publikacji i naraża mnie na niejedną sejmową komisję śledczą. Tak, jestem umoczony we wszystkie główne afery począwszy od późnego PRLu, poprzez całą III RP po dziś dzień. Moim celem, celem naszej GTW jest zaformalinowanie pookrągłostołowego porządku i zaprzestanie grzebania w kartotekach IPN. Jako członek różowego salonu szybko uwłaszczyłem się na państwowym majątku po przemianach ustrojowych, któreśmy sami odstawili po uprzednim podziale zadań i ról podczas pamiętnej serii suto zakrapianych przyjęć w Magdalence. Tak zwaną lustrację przeszliśmy szykiem zwartym i dziś podgrzewane klepki ze szlachetnego dębu oraz żar kominka ogrzewają me czerwone do szpiku kości. Oglądając TVN24, czytując Gazetę Wyborczę, Politykę i Tygodnik Przegląd, przeliczam mą restortową emeryturę a wolnych chwilach wrzucam zdjęcia cykane podczas wykonywania niejawnych czynności operacyjnych.
« Previous12345678...162163Next »

Wyksztalciuch's conversations

Fajne ujęcie LIkE

Pozdrawiam Kicaj

Że też musiałem tu trafić i przeczytać ten kretyński wstęp.Wykształciuchu, w internecie jest mnóstwo miejsc gdzie wyżyjesz się politycznie i dokopiesz swoim przeciwnikom, po jaką cholerę wchodzisz TU w zabłoconych buciorach ?

Trochę zmieniło się na tej stacji. I wreszcie przywrócili połączenia osobowe.

  • Extra beautiful road.

  • L I K E

  • All the best from Iran. Mahdi

Ciekawe zdjęcie L.

Ten przejazd kolejowy "zagrał" w odcinku "Ściśle tajne" serialu "Stawka większa niż życie w scenie odbicia inż. Pulkowskiego.

Fajne ujęcie LIkE :)

Serdecznie pozdrawiam Kicaj :)

« Previous12345678910Next »

Tags

Friends

  • loading Loading…

 

Wyksztalciuch's groups