MUSZKA™
photos
on Google Maps
views
We are the cats of the UNIVERSE!!! =(;-o)

MUSZKA™'s conversations

           DO YOU MIND ABOUT PANORAMIO FUTURE ?
            IF YOU LOVE AND LIKE PANORAMIO:

KEEP PANORAMIO ALIVE ! SIGN PETITION!

            SEND THIS LINK TO EVERYBODY, THANKS!

Dear JULIAN,

Thank you for your visit and nice comment.

The GOOGLE bastards will do what they want to do regardless of any petitions. By the way change.org sells the e-mail addresses of the petitioners. They are all the same kind of dodgers.

Best regards,

MUSZKA™

Dear Auggie,

Thank you for your visit and nice comment.

The GOOGLE bastards will do what they want to do regardless of any petitions. By the way change.org sells the e-mail addresses of the petitioners. They are all the same kind of dodgers.

Best regards,

MUSZKA™

Dear aNNa,

Thank you for your visit.

The GOOGLE bastards will do what they want to do regardless of any petitions. By the way change.org sells the e-mail addresses of the petitioners. They are all the same group of bastards.

Best regards,

MUSZKA™

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ Bonita foto LIKE , Saludos desde TENERIFE, Gabriel Firmas si al PANORAMIO █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

leo1383,

Thanks a lot.

Greetings to you.

Krysiu!

Oczywiście, że jestem z Wami.

Uświadom sobie jednak, że PANORAMIO wymknęło się kompletnie spod kontroli Google i coś z tym trzeba zrobić.

PANORAMIO z założenia miało być ogólnoświatowym portalem społecznościowym umożliwiającym umieszczanie zdjęć ilustrujących różnorakie miejsca i ich komentowanie. Tymczasem, nie bez winy tzw. moderatorów Google, PANORAMIO stało się monstrualnym śmietnikiem, w którym ogromną część stanowią fotki o charakterze komercyjnym, bądź towarzyskim. Moderatorzy z nieznanych przyczyn część zdjęć spełniających kryteria Google dyskwalifikowali do umieszczenia w GM i GE, inne zaś, niespełniające tych kryteriów, kwalifikowali. Na dodatek przyjęty w PANORAMIO system komunikacji z administratorem praktycznie uniemożliwiał jakąkolwiek interwencję w tego typu przypadkach.

Z oczywistych względów, jako należący do pierwszego miliona 'panoramistów' jestem za zachowaniem PANORAMIO przez Google, a więc jestem z Wami. Z drugiej strony jednak uważam, że PANORAMIO musi zostać oczyszczone z brudów. Czy da się to zrobić? Obawiam się, że łatwiej będzie stworzyć coś nowego. Coś, co od samego początku zostanie poddane rzetelnej kontroli.

Co do tej petycji, pod którą miałbym się podpisać, zalecałbym ostrożność. Firma, na portalu której ją umieszczono handluje danymi osobowymi (wiem, co mówię) sygnatariuszy petycji. Ja osobiście nie będę napędzał kasy jakiemuś cukierbergowi, czy innemu rappaportowi.

Pozdrawiam serdecznie,

MUSZKA™

Beste Grüße vom Wolfgang aus Deutschland
und LIKE 33 für Dein wundervolles Detail

Panoramio ist für uns alle so wichtig .. darum darf es auch nicht sterben ! !

Pomiędzy czerwonymi koralami jarzębiny taki piękny pejzaż! FL.

Greetings, Marinella!
Nice capture!
Best wishes from Chernivtsi in Ukraine, Edward

Tags

Friends

 • loading Loading…

 

MUSZKA™'s groups