MUSZKA™
photos
on Google Maps
views
We are the cats of the UNIVERSE!!! =(;-o)

MUSZKA™'s conversations

leo1383,

Thanks a lot.

Greetings to you.

Krysiu!

Oczywiście, że jestem z Wami.

Uświadom sobie jednak, że PANORAMIO wymknęło się kompletnie spod kontroli Google i coś z tym trzeba zrobić.

PANORAMIO z założenia miało być ogólnoświatowym portalem społecznościowym umożliwiającym umieszczanie zdjęć ilustrujących różnorakie miejsca i ich komentowanie. Tymczasem, nie bez winy tzw. moderatorów Google, PANORAMIO stało się monstrualnym śmietnikiem, w którym ogromną część stanowią fotki o charakterze komercyjnym, bądź towarzyskim. Moderatorzy z nieznanych przyczyn część zdjęć spełniających kryteria Google dyskwalifikowali do umieszczenia w GM i GE, inne zaś, niespełniające tych kryteriów, kwalifikowali. Na dodatek przyjęty w PANORAMIO system komunikacji z administratorem praktycznie uniemożliwiał jakąkolwiek interwencję w tego typu przypadkach.

Z oczywistych względów, jako należący do pierwszego miliona 'panoramistów' jestem za zachowaniem PANORAMIO przez Google, a więc jestem z Wami. Z drugiej strony jednak uważam, że PANORAMIO musi zostać oczyszczone z brudów. Czy da się to zrobić? Obawiam się, że łatwiej będzie stworzyć coś nowego. Coś, co od samego początku zostanie poddane rzetelnej kontroli.

Co do tej petycji, pod którą miałbym się podpisać, zalecałbym ostrożność. Firma, na portalu której ją umieszczono handluje danymi osobowymi (wiem, co mówię) sygnatariuszy petycji. Ja osobiście nie będę napędzał kasy jakiemuś cukierbergowi, czy innemu rappaportowi.

Pozdrawiam serdecznie,

MUSZKA™

Beste Grüße vom Wolfgang aus Deutschland
und LIKE 33 für Dein wundervolles Detail

Panoramio ist für uns alle so wichtig .. darum darf es auch nicht sterben ! !

Pomiędzy czerwonymi koralami jarzębiny taki piękny pejzaż! FL.

Greetings, Marinella!
Nice capture!
Best wishes from Chernivtsi in Ukraine, Edward

Witaj - UWAGA - Walcz o Panoramio bo Google chce nam to zniszczyć!

Podpisz koniecznie petycję i ratuj nas wszystkich i naszych kolegów z Panoramio!.

Koniecznie prześlij dalej. Krótki termin na działanie. Pozdrawiam serdecznie, Teresa


URGENT !As you surely know, Panoramio is in danger of liquidation . We can save Panoramio ! Signing the petition form we can keep our beloved Panoramio alive !!! (minimum 10.000 signatures)

As we draw closer to 10,000, will be more difficult ... It is important therefore, share to everybody !

Dear ANDY, I use this very "AMSTERDAM "picture to ask you to Sign this Petition so maybe we Panoramians can keep Panoramio from death by Google.

Thank you and best Regards ,FEITSE From Holland

Chaydeé thank you very much.

Miłym przyjaciołom

dziękuję za wizytę i wszystkie wyróżnienia dla zdjęcia. Jestem szczęśliwa kiedy zdjęcie się podoba.Serdecznie pozdrawiam, Małgorzata:)

Nice friends

thank you for your visit and all the awards for the photos. I am happy when the picture is like.Best wishes, Małgorzata:)

Tags

Friends

  • loading Loading…

 

MUSZKA™'s groups